Infocus

Category Video

Loading player...


Hafta Hafta Gebelik 7. Hafta

286,368 views

Hamilelik… Bir kadının hayatının en heyecanlı ve en güzel serüvenlerinden biridir. 40 hafta boyunca her hafta biraz daha yaklaşırsınız ona. Bu süreçte merak ettiğiniz birçok başlık olabilir. Bebeğim yeterince büyüyor mu? Acaba yeterince kilo aldı mı? Bebeğimin boyu kaç cm olacak? Hamileyken neler yemeliyim? Hamileyken nelere dikkat etmeliyim? Bunun gibi birçok konuya ışık tutmak adına sizin için Hafta Hafta Gebelik video serisini hazırladık. Bu seri içerisinde hamileliğe dair aradığınız her şeyi bulabileceksiniz. Üstelik bunları bebeğinizin sesinden dinliyormuş gibi hissedeceksiniz. 
Videoların sonunda bebeğiniz o hafta anne karnında neler yapmış, neler yaşamış her şeyi öğreneceksiniz. Hazır mısınız?
Bebeğinizden Not:
Anneciğim, 7. haftamızdan merhaba! Gözlerim ve kulaklarım tomurcuk gibi açmaya başladı! Anneciğim, ikimiz de gittikçe büyüyoruz galiba. Biraz yürüyüş mü yapsak? Dışarıda yemek yerken, yıkanmamış salatalar veya diğer her şey bizim için çok tehlikeli. Doğal ve organik taze şeyler benim için en sağlıklı olanlar! 7. haftamızda sağlıklı besinler yemeni çok sevdim. Peki ya sen en çok neyi sevdin anneciğim?

Uzman gözünden Hafta Hafta hamilelik 7. Hafta videosu için tıklayın: https://www.youtube.com/wat...

✔Bebeğinizin bu haftadaki gelişimini okumak için; http://www.bebek.com/anne-k... ziyaret edebilirsiniz.

✔Hamileliğinizin 7. haftasında mide yanmanıza neyin iyi geldiğini öğrenmek ister misiniz? O zaman http://www.bebek.com/gebeli... makalemizi okumanızı öneririz.

Comments